دغدغه بسیاری از دوستانی که با مشاوران برتر تماس می گیرند، انتخاب موضوعی شایسته برای تدوین پایان نامه دوره کارشناسی ارشد و یا دکتری است. و البته باید اعتراف کرد که بی اغراق یکی از بزرگترین و با ارزش ترین نگرانی های بجا در کل دوره تحصیل شاید همین مسئله باشد.

یک موضوع خوب چه خصوصیاتی دارد؟ اگر سوال ما برای انتخاب موضوع پایان نامه این باشد، باید گفت این مسئله یک تصمیم گیری چند متغیره است که بایستی برای رسیدن به هدف بهینه در آن کمی دقت کرد. آیا می خواهید ادامه تحصیل بدهید؟ این ادامه تحصیل در ایران خواهد بود یا خارج کشور؟ آیا موضوع مدنظر شما در ایران کار شده است؟ آیا سازمان و یا شرکتی را می شناسید که به راحتی بتوانید پژوهش خود را در آن پیاده سازی نمایید؟ آیا سازمان و یا ارگان دولتی هست که از طرح شما حمایت مالی و فکری بکند؟ آیا نشریه یا نشریاتی برای چاپ مقالات مستخرج از پایان نامه وجود دارند و سطح علمی این نشریات چگونه است؟

پاسخ به همه این گزینه ها کمی وقت گیر بوده و تجربه می خواهد.

با این تفاسیر و با توجه به درخواست کاربران دستیار پژوهش در اخذ راهنمایی جهت انتخاب موضوع بدین وسیله گروه مشاوران برتر (فارغ التحصیلان و دانشجویان دکتری و کارشناسی ارشد دانشگاه های تهران،شهید بهشتی و علامه) برنامه ای را ترتیب داده است تا بر اساس یک متد کاملا کاربردی به دوستان متقاضی در انتخاب موضوع مشاوره ارائه دهد.

متد کار به این صورت است که در حیطه رشته، گرایش و علاقه شما موضوعاتی بر اساس مقالات علمی چاپ شده در نشریات معتبر بین المللی (ISI) جستجو و از تکراری نبودن آنها در ایران اطمینان حاصل شده و این موضوعات به همراه مقاله پایه یا بیس آنها به شما ارائه می شود.

لطفا دقت نمایید: شما میتوانید از طریق فرم زیر، فایل توضیحات و مستندات خود را ارسال نمایید. اگر پسوند فایل شما غیر از doc و PDF می باشد و یا حجم فایل زیاد است، فایل خود را مستقیما به آدرس ایمیل زیر فرستاده تا در اسرع وقت برآورد هزینه و زمان به اطلاع شمابرسد.

topadviser.ir@gmail.com

نحوه سفارش موضوع:

دوستان عزیز برای دریافت مشاوره در زمینه انتخاب موضوع، می توانند درخواست خود را در دپارتمان مشاوره انتخاب موضوع در زیر ثبت و یا درخواست خود را برای ما از طریق ایمیل ارسال نمایند. سپس تیم مشاوران برتر پس از بررسی دیتا بیس های معتبرو با توجه به اطلاعات ارسالی شما موضوعی جدید در اختیار شما قرار می دهد.

موارد زیر را مشخص کنید و برای ما ارسال کنید تا موضوعی متناسب با نیاز شما ارائه گردد:

رشته : گرایش: مقطع تحصیلی: نام دانشگاه:

آیا نیازی به مقاله بی هم دارید ؟ بله / خیر

نام محل کار شما جهت :

علاقه مندی شما به حوزه خاص:

توضیحات :

لطفا تا ۲۴ ساعت بعد از ارسال درخواست، ایمیل خود را چک کنید