تیم تخصصی مشاوران برتر با بهره گیری از کادری مجرب و متعهد مشاوره و نگارش پروپزال مورد نظر شما را بر عهده می گیرد :

گام اول در تدوین و ارائه یک طرح تحقیقاتی، تدوین یک پروپزال (Proposal) خوب و علمی می باشد. در این راستا، قبل از عقد قرارداد جهت انجام هر طرح تحقیقاتی، کارفرما تقاضای پروپزال و بعبارت دیگر پیشنهادیه اولیه انجام طرح می کند و در مورد پروژه های دانشگاهی و پایان نامه ها نیز، قبل از شروع کار پایان نامه، می بایست پروپزال تدوین و در کمیته های پژوهشی، تصویب گردد.
در پروپزال، مواردی همچون عنوان کار، بیان موضوع و مسئله اصلی تحقیق، سوالات، فرضیات و اهداف اصلی و فرعی، ضرورت انجام طرح، پیشینه پژوهشی، روش کار و جامعه و نمونه آماری و روش و ابزار گردآوری اطلاعات، روش تحلیل و منابع و ماخذ و … از تیترهای اصلی می باشند. در واقع با تهیه پروپزال، موضوعی خاص مطرح شده و خلاها و کمبودهایی که در تحقیقات پیشین مشاهده می گردد و تحقیق مدنظر در صدد رفع آن بر خواهد آمد، مطرح می شود.
با ارائه یک پروپزال فنی و علمی، راه برای انجام طرح هموار می گردد. لذا یکی از خدمات اصلی مشاوران برتر، مشاوره و تدوین پروپزال و طرح اولیه پروژه های تحقیقاتی و دانشگاهی می باشد.
برخی از مزیت های این مرکز در حوزه تدوین پروپزال عبارتند از :

مبنای قرار دادن مقاله بیس (Base Paper) به روز در حوزه موضوع پروپزال ارائه و طراحی موضوعات جدید و کار نشده برای تدوین پروپزال استفاده از منابع کافی، معتبر و به روز در تدوین هر پروپزال (در هر پروپزال حداقل از ۱۵ منبع به روز در حوزه مرتبط با موضوع تحقیق استفاده می گردد( عدم وجود ابهام در متن پروپزال و بیان مطالب به گونه ای روشن و کامل بطوریکه محققین و دانشجویان با یک بار مرور پروپزال، کاملا متوجه موضوع شوند. تدوین پروپزال های خارج از کشور به زبان درخواستی (برای دانشجویان ارشد و دکتری( تضمین تصویب نهایی پروپزال و انجام اصلاحات احتمالی تحویل سریع پروپزال (حداکثر ۳ هفته).

ثبت سفارش

لطفا دقت نمایید: شما میتوانید از طریق فرم زیر، فایل توضیحات و مستندات خود را ارسال نمایید. اگر پسوند فایل شما غیر از doc و PDF می باشد و یا حجم فایل زیاد است، فایل خود را مستقیما به آدرس ایمیل زیر فرستاده تا در اسرع وقت برآورد هزینه و زمان به اطلاع شمابرسد.

topadviser.ir@gmail.com

دوستان عزیز برای دریافت مشاوره در زمینه انتخاب نگارش پروپزال، می توانند درخواست خود را در دپارتمان مشاوره نگارش پروپزال در زیر ثبت و یا درخواست خود را برای ما از طریق ایمیل ارسال نمایند. جهت ارسال سفارش موارد زیر را ارسال کنید:

موضوع انتخابی شما و سایر اطلاعات در صورت لزوم
اگر موضوع شما مبنای علمی داشته و بر اساس مقاله بیس خاصی ارائه شده مقاله بیس خود را هم ارسال کنید در ضمن در صورتی که ترجمه مقاله بیس هم در دسرس می باشد ترجمه مقاله را هم ارسال کنید
اگر موضوع خاصی مد نظر شما نیست موارد زیر را مشخص کنید و برای ما ارسال کنید تا موضوعی متناسب با نیاز شما ارائه گردد سپس پس از تایید شما پروپزال نگارش شود:

رشته : گرایش: مقطع تحصیلی: نام دانشگاه:

آیا نیازی به مقاله هم دارید ؟ بله / خیر

نام محل کار شما جهت :

علاقه مندی شما به حوزه خاص: